BIG-92562Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandai nepavyko pagerinti savo pozicijų kovoje dėl geresnių vietų Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) atkrintamosiose varžybose. Algirdo Paulausko treniruojamos sostinės krepšininkės išvykoje 55:71 (8:22, 16:25, 17:13, 14:11) nusileido Kauno rajono „Sirenų“ komandai. Vilnietės šiuo metu turnyro lentelėje yra iškovojusios 12 pergalių ir patyrusios 13 nesėkmių.

„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės į nokdauną buvo pasiųstos jau pačioje rungtynių pradžioje. Kauno rajono krepšininkės mačą pradėjo spurtu 13-0, o netrukus jau pirmavo 18:2. Padėtis pernelyg nepasikeitė ir antrame ketvirtyje, kur Vilniaus krepšininkės toliau didino savo atsilikimą (24:47).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino ir Vilniaus miesto krepšininkės pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą. Sostinės ekipa ketvirtį laimėjo 4 taškų skirtumu ir šiek tiek sumažino atsilikimą (41:60). Paskutinis rungtynių kėlinys buvo daugiau tik formalumas. „Kibirkšties-VIČI“ ekipai nepavyko sugrąžinti intrigos ir vilnietės patyrė nesėkmę šalies pirmenybėse.

Vilniaus komanda šiame mače nepataikė nei vieno tolimo metimo iš penkių.

„Kibirkšties-VIČI“ komandoje labiausiai pasižymėjo dvi krepšininkės. Ieva Šimkutė pelnė 19 taškų (8/10 dvitaškiai), atkovojo 8 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o Eglė Šniokaitė surinko 18 taškų (6/16 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 kartus suklydo.

Daugilė Šarauskaitė pelnė 5 taškus (7 atk. kam., 4 blk.), Austėja Širšinaitytė (4 rez. per., 3 per.) ir Indrė Dudėnaitė po 4, Nyshia Hammonds – 3, Vitalija Kaminskytė – 2, o Akvilė Vitunskaitė, Vita Gorobets ir Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

„Sirenų“ komandoje Erika Liutkutė įmetė 16 taškų, Akvilė Baronėnaitė pridėjo 15 taškų ir 9 rezultatyvius perdavimus, o Kornelija Balčiūnaitė įmetė 11 taškų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos žais antradienį, kai Kaune kausis su „Aisčių-LSU-Paradis“ krepšininkėmis.