BHD-38183Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ moterų krepšinio komanda tęsia pasiruošimą naujam sezonui. Sostinės klubas šiuo metu dalyvauja turnyre Druskininkuose „Rudens taurė 2013“. Pirmąją turnyro dieną Vilniaus krepšininkės 78:59 (24:19, 13:15, 25:12, 16:13) nugalėjo Ivanovo „Energijos“ komandą, kuri dalyvauja Rusijos moterų krepšinio lygoje.

Kibirkstis-VICI victoriously opened the pre-season tournament in BHD-37918Druskininkai. They overcame Olimpia Grodno in the opener. Greta Sniokaite stepped up with 14 points to pace the winners. The Lithuania team fired 22 points in the opening frame to surge ahead. Kibirkstis-VICI posted a 5-point lead after ten minutes. The Lithuanians held Olimpia to just 6 points in the second frame and recorded a 35:23  halftime lead.

Komandos lygiai kovėsi du kėlinius, po kurių „Kibirkštis-VIČI-IKI“ pirmavo trijų taškų skirtumu. Tačiau trečiąjį kėlinį Vilniaus komanda spurtavo, laimėjo trylikos taškų skirtumu ir savo pranašumą padidino iki 16-os taškų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Sofija Aleksandravičius. Krepšininkė pelnė 16 taškų. Tik prie komandos prieš kelias dienas prisijungusi Hollie Mershon įmetė 13, Lina Pikčiutė – 10, Ieva Krastina ir Vita Kuktienė po 8, Daina Gabalytė – 5, Rima Valentienė ir Kristina Alminaitė po 4, Mantė Kvederavičiūtė ir Eglė Šniokaitė po 3, Ieva Šimkutė – 2, o Greta Šniokaitė nerungtyniavo.

Antrąją turnyro dieną „Kibirkštis-VIČI-IKI“ 69:60 (13:17, 15:18, 22:15, 19:10) nugalėjo Baltarusijos moterų lygos čempiones Gardino „Olimpija“ krepšininkes.

Pirmoje rungtyje dalyje sąlygas diktavo viešnios iš Baltarusijos, kurios po dvidešimties minučių kovos pirmavo septyniais taškais. Tačiau po didžiosios pertraukos vilnietės grįžo labiau susikaupusios ir trečio kėlinio metu išlygino rezultatą. Viskas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje, kur daugiau jėgų išsaugojusios lietuvės atitrūko ir šventė pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vita Kuktienė. Puolėja surinko 11 taškų. 10 įmetė Lina Pikčiutė, po 9 – Greta Šniokaitė ir Ieva Krastina, 7 – Sofija Aleksandravicius, 6 – Hollie Mershon, po 5 – Eglė Šniokaitė ir Rima Valentienė, 3 – Daina Gabalytė, 2 –  Ieva Šimkutė, o Mantė Kvederavičiūtė ir Kristina Alminaitė nerungtyniavo.

Pirmadienį „Kibirkštis-VIČI-IKI“ žais trečiąsias turnyro rungtynes su Rusijos čempionato pusfinalininkėmis Orenburgo „Nadežda“ komanda.

The teams traded baskets throughout the third term.  Kibirkstis-VICI piled up a 13-point lead at the final break. They never  looked back en route to the victory then. Vita Kuktiene netted 10 points for Kibirkstis-VICI. Sofija Aleksandravicius added 9 points, while Kristina Alminaite had 8 points in the victory.