Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ moterų krepšinio klubas draugiškas rungtynes su Minsko „Minsk 2006“ komanda baigė futbolui labiau būdingu rezultatu – lygiosiomis. Po keturiasdešimties minučių kovos švieslentė Druskininkuose rodė skaičius 66:66 ir pratęsimo buvo nuspręsta nežaisti. Tai buvo jau penktosios Vilniaus klubo draugiškos rungtynės pasirengimo metu.

Kibirkstis-VICI-IKI women basketball club ended a friendly game against Minsk 2006 with the result, that is more common in football – draw. After 40 minutes of game in Druskininkai the scoreboard showed numbers 66:66. Overtime was not played. It was the fifth preseason match of Kibirkstis-VICI-IKI.

Rungtynių pradžia daug geriau susiklostė viešnioms iš Baltarusijos. Jau per pirmas dešimt minučių jos perėmė iniciatyvą, susikrovė dviženklę persvarą ir po pirmojo ketvirčio pirmavo dvylikos taškų skirtumu (26:14).

Antro kėlinio pradžioje „Kibirkšties-VIČI-IKI“ merginoms sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovių krepšinio ir „Minsk 2006“ komanda buvo įgijusi dvidešimties taškų persvarą. Tačiau paskutinėmis minutėmis Vilniaus klubas laimėjo atkarpą 8-0 ir po dviejų kėlinių baltarusės pirmavo dešimties taškų skirtumu (48:38).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandai nepavyko perlaužti žaidimo eigos. Tik sėkmingiau sužaista paskutinė atkarpa leido sumažinti atsilikimą iki vienženklio (59:50).

Paskutiniame rungtynių kėlinyje „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda atgijo ir pradėjo žaisti savo žaidimą. Vidurio puolėja Kristina Alminaitė karaliavo po abiem krepšiais ir skirtumas tirpo. Likus kiek mažiau nei minutei po Sakellie Daniels dvitaškio rezultatas tapo lygos, o baltarusės savo atakos rezultatyviai nesugebėjo užbaigti. Tačiau paskutinė vilniečių ataka buvo netiksli, Kristinos Vengrytės metimas tikslo nepasiekė ir komandos išsiskyrė taikiai (66:66).

Rezultatyviausiai „Kibirkštis-VIČI-IKI“ žaidė Celeste Trahan-Davis. Puolėja pelnė 13 taškų. K.Alminaitė įmetė 12 taškų, Greta Šniokaitė ir S.Daniels po – 10, Mantė Kvederavičiūtė – 7, K.Vengrytė ir Lina Pikčiutė po – 4, o Vitalija Vaščiūnaitė ir Rima Valentienė po – 3. Vidurio puolėja Ieva Prėskienytė aikštėje nepasirodė trenerių sprendimu.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandoje dėl traumų vis dar negali rungtyniauti Eglė Šniokaitė, Indrė Dudėnaitė ir Sigita Galdikaitė, o Vita Kuktienė nežaidė dėl ligos.

Kitas draugiškas rungtynes „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda žais spalio 6 dieną. Lietuvių varžovėmis Anykščiuose bus Rusijos klubas „Čevakata“.Celeste Trahan-Davis was the team’s top performer with 13 points. K. Alminaite scored 12, Greta Sniokaite – 10, S. Daniels – 10, M. Kvederaviciute – 7, K. Vengryte – 4, L. Pikciute – 4, V. Vasciunaite – 3, R. Valentiene – 3 points. I. Preskienyte did not step on the court.

The team still has some problems with injuries. E. Sniokaite, I. Dudenaite and S. Galdikaite are in the list of injured players. V. Kuktiene missed another game because of illness.