Netikėtą nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje patyrė Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“. Vilnietės namų arenoje 67:75 (22:11; 18:25; 10:22; 17:17) pralaimėjo Klaipėdos „Fortūnos“ komandai. Tai buvo pirmoji „Kibirkšties-VIČI-IKI“ ekipos nesėkmė šalies čempionate po 10-ies pergalių sezono starte.

Rungtynių pradžia favoritėms nežadėjo nieko blogo. Vilnietės pirmame kėlinuke buvo pasiekusios 15 taškų pranašumą (18:3), tačiau jau antrojo kėlinuko viduryje buvo pavytos nepalūžusių viešnių iš Klaipėdos. Trečiajame kėlinuke „Fortūna“ galutinai perėmė iniciatyvą ir išsivežė pergalę iš Lietuvos sostinės. Klaipėdietės čempionate rikiuojasi antros.

„Kibirkštis-VIČI-IKI“ iš visų pozicijų atakavo taikliau už varžoves, tačiau vilnietės suklydo net 23 kartus, o varžovės – 11.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Greta Šniokaitė, surinkusi 20 taškų (5/7 dvitašk., 2/5 tritašk., 4/5 baud.) tačiau suklydo 5 kartus.

Mantė Kvederavičiūtė pelnė 16 (5 kl.), Vita Kuktienė – 10 (1/6 dvitašk.), Kristina Alminaitė – 7 (2/9 dvitašk., 14 atk. kam., 4 bl.), Sakellie Daniels (2/7 dvitašk., 6 atk. kam., 5 rez., 5 kl.) ir Kristina Vengrytė po 5, Rima Valentienė ir Ieva Prėskienytė po 2.

„Fortūnos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Eglė Šikšniūtė – 17 taškų.

Klaipėdietės jau prieš pusantro mėnesio vykusiose rungtynėse prieš „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandą parodė galinčios kovoti su vilnietėmis. Tuomet „Kibirkštis-VIČI-IKI“ iškovojo sunkią pergalę 3-ų taškų persvara.