Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų komanda toliau tęsia pergalių seriją. Vilniaus klubas Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) svečiuose po permainingos kovos 83:79 (16:18, 20:25, 18:19, 29:17) palaužė Marijampolės „Sūduvos“ ekipą ir turnyro lentelėje pakilo į antrąją vietą.

Pergalę sostinės ekipai lėmė sėkmingai sužaistas ketvirtasis kėlinys, kurį „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda laimėjo dvylikos taškų skirtumu.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Gintarė Petronytė, kuri surinko 48 naudingumo balus. Vidurio puolėja per 36 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 16  kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 6 metimus.

Kristina Vengrytė įmetė 23 taškus, Eglė Šniokaitė ir Sakellie Daniels po 8, Greta Šniokaitė – 6, Santa Dreimanė – 5, Sigita Galdikaitė – 4, o Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

„Sūduvos“ komandoje Liudmila Maltseva surinko 27 taškus.