Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda toliau tęsia sėkmingą žaidimą Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Vilnietės svečiuose 75:68 (21:12, 21:24, 12:9, 21:23) nugalėjo Šiaulių „Rūtos“ krepšininkes. Tai buvo šeštoji sostinės klubo pergalė per vienuolika rungtynių. „Rūtos“ ekipa patyrė devinta nesėkmę per tiek pat mačų.

Rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa pradėjo tokiu penketuku: Sakellie Daniels, Greta Šniokaitė, Kristina Vengrytė, Brigid Bowley ir Vita Žilinskaitė.

Rungtynes geriau pradėjo Vilniaus klubas (7:3), tačiau šeimininkių ekipa greitai sumažino atsilikimą (7:6). „Kibirkšties-Tichės-IKI“ nesutriko ir kėlinio pabaigoje susikrovė devynių taškų pranašumą (12:21).

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Rūtos“ kepšininkės. Sužaidus kelias minutes skirtumas sumažėjo (24:21). Kėlinio pabagoje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda šiek tiek padidino pranašumą (34:29), o komandos išėjo ilsėtis jas skiriant šešiems taškams (42:36).

Trečio kėlinio pradžioje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa išsiveržė į priekį dviženkliu taškų skirtumu (49:38). Nors skirtumas vėliau vėl tapo vienženklis, tačiau Vilniaus klubas užtikrintai laiko žaidimo gijas savo rankose (54:45). Kėlinys pasižymo agresyvia gynyba ir mažu rezultatu.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus tris minutes komandos vėl skyrė dešimt taškų (60:50). Netrukus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda padidino pranašumą iki penkiolikos taškų (65:50). Likus žaisti tris minutes skirtumas aptirpo iki šešių taškų (68:62). Nepaisant sumažėjusio pranašumo, vilnietės nepalūžo ir iškovojo pergalę rezultatu 75:68.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo legionierė iš Australijos Brigid Bowley, pelniusi 13 taškų (6/11 dvitašk.). Be to, puolėja atkovojo 10 kamuolių ir taip pasiekė dvigubą dublį.

Po 12 taškų pridėjo Greta Šniokaitė (9 atk. kam., 4 rez. perd. ) ir Kristina Vengrytė. Dar vienu dvigubu dubliu pasižymėjo Sakellie Daniels, kuri pelnė 11 taškų ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų. Įžaidėja taip pat atkovojo  ir perėmė po 7 kamuolius ir iš viso surinkusi 23 naudingumo balus, buvo naudingiausia komandos žaidėja. Tiesa, amerikietė suklydo 8 kartus. Taip pat 11 taškų pelnė Santa Dreimanė (3/4 dvitašk.). 8 taškais pasižymėjo Sigita Galdikaitė (8 atk. kam.)  ir Šarūnė Povilionytė. Vita Žilinskaitė ir Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

„Rūtos“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Volha Ziuzkova – 21 taškas. Volha Kapylova pelnė 19 taškų, Sandra Baliutavičiūtė – 13 taškų.