Pergalingai Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliarųjį sezoną baigė Vilniaus „Kibirkšties“ (17/7) komanda, kuri namuose 56:47 (9:12, 15:9, 18:12, 14:14) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ (6/17) ekipą.

Vilnietės reguliariajame sezone užėmė trečiąją vietą ir ketvirtfinalyje susitiks su šeštoje pozicijoje likusiomis Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkėmis. Tuo tarpu „Fortūnos“ lauks Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“.

Pirmajame kėlinyje vyko nerezultatyvi kova. Prabėgus 6 minutėms rezultatas dar buvo 9:9, bet per likusį laiką tik „Fortūnos“ ekipa pelnė taškus ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 12:9.

Antrajame ketvirtyje toliau abi komandos daugiausiai dėmesio skyrė gynybai, o geriau paskutines 2 minutes sužaidusios „Kibirkšties“ merginos įpusėjus dvikovai pirmavo 24:21.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 7 minutėms „Fortūna“ po ilgesnės pertraukos išsiveržė į priekį (31:30), tačiau „Kibirkštis“ kėlinį baigė spurtu 12:2 ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą – 42:33.

Ketvirtajame kėlinyje „Kibirkštis“ susikrovė dviženklę persvarą (44:33) ir per likusį laiką „Fortūnos“ ekipa išsigelbėti nesugebėjo.

„Kibirkštis“: Sh.Landry 11,  G.Meškonytė ir E.Šniokaitė (6 atk. kam.) po 8.

„Fortūna“: J.Matuzonytė 13 (10 atk. kam., 5 kld.), K.Druskytė 12, R.Mizgerytė 6 (10 atk. kam.).

Šaltinis: LMKL.lt