Keturioliktąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė titulą ginančios „Utenos“ (14/2) krepšininkės, namuose 77:64 (17:25, 23:9, 18:15, 19:15) pranokusios Vilniaus „Kibirkšties“ (12/4) ekipą.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo uteniškės, kurios sužaidus 3 minutes pirmavo 9:4. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Utena“ turėjo 4 taškų persvarą (15:11), tačiau „Kibirkštis“ ne tik išlygino rezultatą (17:17), bet ir pelnė dar 8 taškus be atsako ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 25:17.

Antrajame ketvirtyje LMKL čempionės ėmė artėti – laimėta atkarpa 9:2 leido sumažinti deficitą iki minimumo – 26:27. Nors vilnietės atsakė savo tiksliais išpuoliais (31:26), „Utena“ spurtavo 7:0 bei po ilgesnės pertraukos persvėrė rezultatą savo naudai – 33:31. Maža to, paskutinę pirmosios dalies sekundę Rima Valentienė pataikė labai tolimą tritaškį ir šeimininkės įpusėjus mačui turėjo 6 taškų persvarą – 40:34.

Po didžiosios pertraukos Alfredo Vainausko auklėtinės demonstravo puikią gynybą ir per pirmąsias 4 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško, o pačios pelnė 8 bei pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 48:34. Komandoms apsikeitimus sėkmingomis atakomis (50:36), „Kibirkštis“ įmetė 6 taškus be atsako ir grąžino intrigą – 42:50. Per likusį laiką situacija nežymiai pasikeitė ir po trijų kėlinių „Utena“ buvo priekyje 58:49.

Lemiamame ketvirtyje prabėgus 3 minutėms uteniškės pirmavo 10 taškų (64:54), bet kiek daugiau nei 2 minutes nepelnė taškų ir tuo pasinaudojusios viešnios laimėjo atkarpą 6:0 bei priartėjo – 60:64. Svarbiu metu iniciatyvos ėmėsi Rita Milieškienė, pelniusi 6 taškus iš eilės – 70:60. „Kibirkštis“ išsigelbėjimui dar turėjo beveik 3 minutes, bet „Utena“ sužaidė patikimai, dar labiau padidino pranašumą bei šventė pergalę.