Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės pusfinalyje Vilniaus „Kibirkšties“ žaidėjos Daugilės Šarauskaitės indėlio neužteko. Vidurio puolėja pelnė 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, tačiau sostinės krepšininkės Utenoje 52:83 nusileido Marijampolės „Sūduvos“ komandai.

Šeštadienį „Kibirkšties“ komanda 15 val. rungtyniaus dėl bronzos medalių. Vilniečių varžovėmis bus „Utenos“ ir „Sirenų“ mačo pralaimėtojos.

LKF taurės pusfinalyje „Kibirkšties“ komanda į nokdauną buvo pasiųsta jau pirmojo kėlinio metu. Mačą vilnietės pradėjo 4:17, o po 10 minučių jau atsilikinėjo 15 taškų skirtumu (7:22). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės antrame kėlinyje pabudo ir pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą bei ketvirčio pabaigoje sumažino atsilikimą iki 12 taškų.

Tačiau trečiajame kėlinyje „Kibirkšties“ krepšininkės vėl pateko į duobę. Sunkiai kelius link varžovių krepšio radusios vilnietės trečio kėlinio metu savo atsilikimą padidino iki 23 taškų (40:63).Paskutinės 10 minučių buvo tik formalumas ir abi komandos daugiau pradėjo galvoti apie šeštadienio rungtynes (52:83).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė D.Šarauskaitė. Vidurio puolėja pelnė 19 taškų, atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį.

Justina Kraujūnaitė pelnė 10 taškų (5 rez. per.), Shenita Landry – 8 (6 atk. kam., 3 rez. per., 4 kld.), Ieva Savickaitė ir Eglė Šniokaitė (4 kld.) po 5, Agnė Bobinaitė – 3, Laura Juškaitė – 2 (8 atk. kam.), Vita Gorobets, Vitalija Kaminskytė (3 rez. per.), Laurita Jurčiūtė ir Dalia Donskichytė (5 kld.) taškų nepelnė.

„Sūduvos“ komandoje Iveta Šalkauskaitė pelnė 21 tašką, Laura Svarytė surinko 12, o Neringa Skadaitė – 11.