Vilniaus „Kibirkšties“ komandai Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) turnyras lyg užkeiktas. Valdo Gecevičiaus treniruojamos sostinės krepšininkės 53:83 nusileido „Lulea Basket“ komandai ir patyrė jau penktąją nesėkmę.

B grupės turnyro lentelės apačioje esančios vilnietės po šios nesėkmės beveik prarado šansus patekti į atkrintamas varžybas.

Latvijoje vykstančiame EWBL ture „Kibirkšties“ komanda iniciatyvą iš savo rankų paleido jau pirmame kėlinyje, kai švedės uraganiniu puolimu susikrovė dviženklį pranašumą (10:24). Antro kėlinio pradžioje Lietuvos klubas dar kartą krito į puolimo duobę, varžovės atkarpą laimėjo 7-2 ir prireikė laiko, kol „Kibirkšties“ komandai pavyko pristabdyti „Lulea Basket“ žaidimą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 21 taškas (24:45).

Trečią kėlinį viešnios iš Švedijos dar kartą pradeda spurtu 8-2 ir nors vėliau žaidimas išsilygino, tačiau „Kibirkšties“ komandai nepavyko rungtynių eigos pakreipti sau naudinga linkme. Po trijų kėlinių komandos skyrė 26 taškai (41:67). Ketvirto kėlinio pradžią geriau pradėjo vilnietės, tačiau kelios klaidos gynyboje vėl leido švedėms atsitiesti.

„Kibirkšties“ komanda šiame mače tragiškai metė tritaškius metimus ir pataikė vos 2 kartus iš 21 (9%). Švedės pataikė 7 metimus iš 14 (50%).

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais gruodžio 15 dieną, kai „MultiGyn“ moterų lygos jungtiniame Lietuvos, Latvijos ir Estijos čempionate susitiks su Kauno „Aisčių-LMSU“ komanda.