Vangiai startavusi Vilniaus „Kibirkšties“ (1-0) komanda perlaužė rungtynes po ilgosios pertraukos bei atidarė savo pergalių sąskaitą MultiGyn Moterų lygoje. Valdo Gecevičiaus auklėtinės pirmojo turo mače namų aikštėje 75:60 (13:23, 17:12, 19:10, 26:15) įveikė rimtai besipriešinusias Ukmergės „Vilkmergės“ (0-1) krepšininkes.

Susitikimo pradžioje į priekį šovusios viešnios iš Ukmergės startavo atkarpa 13:4, o pirmojo kėlinio pabaigoje buvo priekyje rekordine 12 taškų persvara – 21:9.

Antrajame ketvirtyje ukmergiškės užstrigo ir per pirmąsias šešias minutes nepelnė nė taško, tuo metu šeimininkės spurtavo 11:0 ir persvėrė rezultatą – 24:23. Taškų badą galiausiai nutraukė Klaudija Serkevičiūtė, kuri surinko 7 taškus paeiliui ir leido „Vilkmergei“ susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas – 33:26.

Ja Ukmergės klubas džiaugėsi iki trečiojo kėlinio vidurio – 44:37, kada vilnietės antrąją ketvirčio pusę laimėjo 12:1 ir vėl išsiveržė į priekį – 49:45.

Po Kourtni Perry ir Kamilės Žiedelytės taškų „Vilkmergė“ dar bandė kabintis – 49:52, bet tada V. Gecevičiaus vadovaujamas sostinės klubas spurtavo 10:3 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 62:52. Besibaigiant mačui ji išaugo iki 15 taškų – 75:60.

Rezultatyviausiai žaidusi Gabija Meškonytė per 30 minučių pelnė 20 taškų (7/9 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 4 kartus prasižengė ir įsirašė 22 naudingumo balus.

„Kibirkšties“ legionierė Morgan Pullins (12 tšk., 10 atk. kam.) ir „Vilkmergės“ užsienietė Kourtni Perry (12 tšk., 12 atk. kam.) surinko po dvigubą dublį.

Praėjusį sezoną dėl asmeninių priežasčių praleidusi Gabrielė Gutkauskaitė-Šulskė Ukmergės ekipos gretose pelnė 9 taškus (3/8 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/6 baudos), atliko 8 rezultatyvius, išprovokavo 7 pražangas, 3 sykius prasižengė, 6 kartus suklydo bei mačą baigė su 5 naudingumo balais.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 20 (8/16 metimai), Morgan Pullins 12 (10 atk. kam.), Eglė Zabotkaitė, Dalia Donskichytė (4/12 metimai) ir Miglė Purlytė – po 10.

„Vilkmergė“: Klaudija Serkevičiūtė 14, Kourtni Perry 12 (4/13 metimai, 12 atk. kam.), Gabrielė Gutkauskaitė-Šulskė 9 (3/11 metimai, 8 rez. perd., 6 kld.).