Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda nesėkme baigė Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) sezoną. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės sekmadienį 49:59 (7:22, 17:18, 18:11, 7:8) nusileido Košicės „Young Angels“ komandai iš Slovakijos.

„Kibirkšties-MRU“ komanda per 7 rungtynes pasiekė 2 pergales ir užėmė šeštą vietą tarp 8 komandų.

Priminsime, kad šeštadienį „Kibirkšties-MRU“ komanda 69:71 nusileido Ostravos SBS komandai iš Čekijos.

Sekmadienį Vilniaus klubas visus reikalus susigadino pirmame kėlinyje, kurį pralaimėjo 15 taškų skirtumu. Nors trečiame kėlinyje pavyko priartėti, tačiau vėl nesėkmingas ketvirtasis, palaidojo visas viltis.

Šiame mače Lietuvos klubui negalėjo padėti Daugilė Šarauskaitė, o be jos vilnietės 24:48 pralaimėjo kovą po krepšiais.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-MRU“ komandoje žaidė Livija Sakevičiūtė. Ji rungtyniavo be keitimų ir pelnė 15 taškų, perėmė 6 ir atkovojo 5 kamuolius.

Justina Kraujūnaitė pelnė 9 taškus, Gabrielė Šulskė – 8, Eglė Zabotkaitė ir Justina Miknaitė po 5, Kristė Duskytė – 3, Klaudija Serkevičiūtė ir Saulė Mikelionytė po 2.

„Young Angels“ komandoje Channon Tiara Fluker pelnė 22 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

Galutinė B grupės turnyro lentelė:
1. Novosibirksko „Dinamo“ (Rusija) 6 pergalės/1 pralaimėjimas
2. Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) 6/1