Karalienės taurės finale – atkakli kova. Stipriausia reguliariojo sezono komanda įrodė savo pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje „Kibirkštis-MRU“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir perėmė rungtynių kontrolę. Finalinė rungtynių sirena „Jeep“ arenoje signalizavo pirmąjį sezono trofėjų rezultatu – 60:55 (18:12; 10:17; 15:14; 17:12).

Paskutinį kartą Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ klubas taurę iškovojo 2014 m.

Nors Gitauto Kievino auklėtinės nuo pirmos atakos startavo aštriu Gabrielės Šulskės prasiveržimu, varžovių komanda spurtuoti neleido. Pirmąjį ketvirtį sostinės ekipa baigė turėdama trapų 6 taškų pranašumą – 18:12.

Antrame kėlinyje išlaikyti vadelių savo rankose Gitauto Kievino auklėtinėms nepavyko. „Aistės-LSMU“ surengė keletą sėkmingų išpuolių, kas leido persverti rezultatą į savo pusę (24:25). Likusią kėlinio dalį komandos išlaikė aukštą žaidimo tempą ir keitėsi efektyviais epizodais tiek gynyboje, tiek puolime. Į ilgąją pertrauką vilnietės išėjo turėdamos minimalų deficitą – 28:29.

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui komandos dar labiau pakėlė rungtynių tempą ir prapliupo tritaškiais. Justina Miknaitė išlygino rezultatą smeigdama du tritaškius paeiliui (34:34), tačiau Urtė Slavickaitė ir Martyna Pertrėnaitė atsakė tuo pačiu. Ištiksėjus paskutinei trečiojo ketvirčio minutei rezultatas buvo lygus – 43:43.

Ketvirtajame kėlinyje įtampa nenuslūgo. Komandos grūmėsi be atokvėpio ir nei viena, nei kita ekipa negalėjo tvirtai perimti rungtynių kontrolės. Didelį darbą „Kibirkštis-MRU“ padarė įpusėjus kėliniui – išprovokavo penktą Gabijos Šegždaites pražangą. Vidurio puolėja buvo sugriebusi 10 kamuolių ir pelniusi 7 taškus. Iš karto po šio epizodo sekė Eglės Zabotkaitės tritaškis, kuris sumažino atsilikimą iki minimalaus (52:53). Po kelių akimirkų snaiperė smeigė dar vieną tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį – 55:53. J. Miknaitė pridėjo dar vieną 3 taškų vertės metimą ir dar labiau sukomplikavo kauniečių šansus. Vilnietės paskutinių atakų metu pademonstravo geležinę gynybą ir šventė pergalę 60:55.

Galingą pasirodymą surengė ir finalo MVP tapo Ieva Savickaitė. Vidurio puolėja pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: J. Miknaitė (4/7 trit.) ir G. Šulskė (7 atk. kam.) pelnė po 13 taškų, E. Zabotkaitė pridėjo – 12 (4/6 trit.), I. Savickaitė – 10.

„Aistės-LSMU“: K. Kazočiūnaitė pelnė 15 taškų, M. Petrėnaitė pridėjo 14, U. Slavickaitė – 12.