Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (3-1) iškovojo triuškinančią pergalę Douglas Baltijos čempionate. Algirdo Paulausko auklėtinės namuose 78:30 (22:5, 26:6, 14:6, 18:13) sutriuškino Rygos Stradina universiteto (0-4) krepšininkes, kurios šiose pirmenybėse ir toliau lieka be pergalių.

Įspūdingai rungtynes pradėjusios vilnietės jau po pirmojo kėlinio turėjo svarų 17 taškų pranašumą (22:5), o antrajame kėlinyje jos apsukų nemažino ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 46:11.

Nors trečiąjį kėlinį „Kibirkštis-MRU“ laimėjo jau kuklesniu 8 taškų skirtumu (14:6), paskutiniame susitikimo ketvirtyje šeimininkėms beliko sutvarkyti formalumus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Gabrielė Šulskė, kuri per 13 aikštelėje praleistų minučių spėjo pelnyti 12 taškų, atkovoti 4 kamuolius, atlikti tiek pat rezultatyvių perdavimų, kartą suklysti ir iš viso surinkti 17 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 12 (4 atk. kam., 4 rez. Perd.), Klaudija Serkevičiūtė 11 (4 atk. kam.), Justina Miknaitė ir Daugilė Šarauskaitė (5 atk. kam.) po 10, Evelina Šataitė 6.

„Stradina Universitate“: Anna Buša 15, Guna Lagzdina ir Kristiana Koltone po 4.