Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda iškovojo šeštą pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos čempionate ir yra vienvaldės turnyro lyderės. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės penktadienį, savo aikštėje, 73:54 (20:10, 19:19, 18:10, 16:15) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūno“ komandai, kuriai tai buvo trečia nesėkme per šešerias rungtynes.

Prieš šį susitikimą apdovanojimą atsiėmė „Kibirkšties-MRU“ gynėja Gabrielė Šulskė, kuri buvo pripažinta geriausia 2019 metų Ukmergės rajono krepšininke.

Šiose rungtynėse Vilniaus krepšininkės savo sąlygas pradėjo diktuoti nuo pirmų minučių ir jau pirmame ketvirtyje buvo priekyje dviženkliu taškų skirtumu (20:10). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ ekipa dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau iki ilgosios pertraukos leido viešnioms jį panaikinti (39:29).

Trečią kėlinį „Kibirkšties-MRU“ komanda pradėjo su didesne energija. Trenerių štabas kėlė savo užduotis, o sostinės krepšininkės padidino savo atotrūkį iki 18 taškų (57:39). Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir per paskutines 10 minučių. „Kibirkšties-MRU“ komanda šventė pergalę 19 taškų skirtumu (73:54).

„Kibirkštis-MRU“ užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais – 45/31.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 29 minutes pelnė 16 taškų (7/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/2 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir vieną metimą blokavo.

Livija Sakevičiūtė surinko 14 taškų (6/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos, 8 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė (3/5 tritaškiai, 6 atk. kam.) ir Eglė Zabotkaitė po 11, Gabrielė Šulskė – 8, Justina Miknaitė – 6, Justina Kraujūnaitė – 4, Saulė Mikelionytė – 3, Kristė Druskytė (4 rez. per.) ir Enrika Matiukaitė taškų nepelnė.

„Neptūno“ komandoje Agnė Černeckytė pelnė 23 taškus, Andra Gabalytė surinko 16, o Dalia Donskichytė – 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais jau sekmadienį, kai vyks į Šiaulius ir susitiks su šio miesto krepšininkėmis.