Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ komanda pradėjo pirmuosius darbus artėjančio sezono pasiruošime. Sostinės klubas išsaugojo iki čempionų titulų atvedusius taktinių schemų kūrėjus – G. Kieviną ir S. Linkevičienę.

Ekipai ir toliau vadovaus Gitautas Kievinas. Strategas, kaip komandos vyr. treneris debiutavo 2020 m. vasario mėnesį, kai perėmė komandos vairą iš Algirdo Paulausko.

„Kibirkštis-MRU“ pratęsė bendradarbiavimą ir su G. Kievino asistente Sandra Linkevičiene. S. Linkevičienė klube, kaip trenerio asistentė debiutavo 2018 m., kuomet talkino tuometiniam vyr. treneriui Valdui Gecevičiui.

„Radome puikų trenerių tandemą ir sprendžiant naujo sezono galvosūkius, nuo jų ir pradėjome, – teigė klubo direktorius J. Jankauskas. – Rezultatai ir komandos atmosfera parodo, kad šios dvi asmenybės puikiai susidirbo ir papildo vienas kitą, todėl pagrindinis darbas buvo išsaugoti šį duetą. Vis dėlto strategai po ilgo laiko į Vilnių sugrąžino du trofėjus.“

Sostinės ekipos štabe liekantys treneriai sieks apginti 2020-2021 m. sezone iškovotus titulus. Praėjusį sezoną „Kibirkštis-MRU“ tapo Karalienės taurės ir „Huawei Moterų lygos“ nugalėtoja.

„Džiaugiuosi, kad galiu tęsti darbą Vilniuje. Tai mano miestas ir tai didelė garbė bei atsakomybė, – komentavo „Kibirkšties-MRU“ strategas. – Po sezono turėjau pasiūlymų išvykti iš Lietuvos, tačiau viską apsvarstę su šeima, nutarėme likti Vilniuje. Sostinės klubas suteikė geras sąlygas darbui, belieka susirinkti konkurencingą komandą su gera chemija. Pernai komandos pagrindas buvo atmosfera, tad norisi ir šiemet turėti kažką panašaus. Laimėti titulus nebuvo lengva, o ir apginti būna dar sunkiau… Todėl laukia išties sunkus sezonas.“