Vilniaus „Kibirkšties“ komanda patyrė antrą nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės 72:77 nusileido Marijampolės „Sūduvos“ ekipai.

Nors po dviejų kėlinių „Kibirkšties“ komanda pirmavo 5 taškų skirtumu, tačiau labai prastai sužaistas trečiasis (9:20) apsunkino sostinės krepšininkių galimybes kovoti dėl pergalės. Nors ketvirto kėlinio metu vyko lygus žaidimas ir „Kibirkšties“ komandai kelis sykius pavyko priartėti, tačiau kelios klaidos puolime nubraukė sostinės krepšininkių pergalę.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Laura Juškaitė. Puolėja per 25 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Laurita Jurčiūtė įmetė 12 taškų (4 rez. per., 6 kld.), Gabija Meškonytė – 11 (5 kld.), Agnė Bobinaitė – 8, Eglė Šniokaitė – 7, Vitalija Kaminskytė – 6, Dalia Donskichytė ir Vita Kuktienė (6 atk. kam.) po 5, Daugilė Šarauskaitė – 4 (6 atk. kam., 2 blk.).

„Sūduvos“ komandoje Arina Bilotserkivska pelnė 21 tašką, Nerina Skadaitė surinko 20, o Ieva Šimkutė – 17.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais kitą savaitgalį, kai Rytų Europos krepšinio lygos ture Lenkijoje kovos su Rygos TTT (Latvija) ir Minsko „Cmoki“ komandomis.