„Kibirkšties“ komandai Klaipėda šį sezoną išlieka tarsi užkeikta vieta. Prastai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė Vilniaus klubo pralaimėjimą „Fortūnos“ ekipai Lietuvos moterų krepšinio lygoje – 55:70.

Rungtynes geriau pradėjo „Kibirkšties“ krepšininkės, kurios prabėgus 6 minutėms pirmavo 11:5. Čia pat šeimininkės spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį – 14:11. Justina Kraujūnaitė atsakė dvitaškiu (13:14), tačiau per likusį laiką taškus rinko tik „Fortūna“ – 19:13.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė vilnietės, kurios vėl pirmavo 4 taškais – 28:24. Nors klaipėdietės atstatė pusiausvyrą (31:31), pirmąją mačo dalį Laurita Jurčiūtė baigė dvitaškiu – 33:31.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkštis“ vėl įgijo 5 taškų persvarą (43:38), tačiau ir šį kartą „Fortūna“ ją panaikino – 43:43. Atkarpa 7:0 leido viešnioms susikrauti kiek solidesnį pranašumą (50:43), kurį iki kėlinio pabaigos per pusę sumažino šeimininkės – 47:50.

Paskutinis ketvirtis virto tikru košmaru „Kibirkščiai“ – sužaidus 1 minutę Ieva Savickaitė įmetė dvitaškį (52:49), bet tada vilnietės įkrito į labai gilią duobę ir per 6 minutes nepelnė nė taško, o „fortūnietės“ įmetė net 16 be atsako (65:52) ir susikrovusios dviženklę persvarą pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 27 (5/7 tritaškiai, 8 atk. kam.), Simona Dobrovolskytė 14, Justina Matuzonytė 10 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Andra Gabalytė 9 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Kibirkštis“: Vita Kuktienė 13 (3/4 tritaškiai), Gabija Meškonytė 11, Daugilė Šarauskaitė 10 (5 atk. kam.).

Informacija: lmkl.lt ir bckibirkstis.lt