Ketvirtajame kėlinyje dešimt taškų be atsako surinkusi Vilniaus „Kibirkštis“ pergale pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) atkrintamąsias varžybas. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmajame ketvirtfinalio mače namuose 93:74 (24:20, 28:19, 16:20, 25:15) įveikė Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkes ir serijoje iki dviejų pergalių įgijo persvarą 1-0.

Antrosios rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Ukmergėje.

Trečiajame ketvirtyje „Kibirkščiai“ po Urtės Slavickaitės taiklaus tolimo metimo įgijus 16 taškų pranašumą (57:41), ukmergiškės spurtavo 11:2 ir sugrąžino intrigą į rungtynes (52:59).

Deannai Mayzai ketvirtajame kėlinyje pataikius du tritaškius, o Shenitai Landry pridėjus dvitaškį, vilnietės bandė vėl atitrūkti – 76:65, bet „Vilkmergė“ stengėsi varžovių nepaleisti – Rita Žilinskaitė smeigė tritaškį ir skirtumas tarp komandų vėl tapo vienženklis (68:76).

Visgi tuomet puolime užstrigusios viešnios beveik puspenktos minutės nesugebėjo pelnyti nė taško, „Kibirkštis“ spurtavo 10:0 ir nurūko į priekį – 86:68.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 17, Shenita Landry ir Deanna Mayza (4/6 trit.) – po 14, Urtė Slavickaitė 13.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 19, Rita Žilinskaitė 18, Agneta Kisielienė 10.

Informacija: lmkl.lt