Vilniaus „Kibirkšties“ komandai nepavyko iškovoti antrosios pergalės Rytų Europos krepšinio lygoje. Pirmame ture Latvijos sostinėje Rygoje, trečiose rungtynėse, vilnietės 56:91 nusileido Košicės „Good Angels“ ekipai iš Slovakijos. „Kibirkštis“ per 3 mačus iškovojo 1 pergalę.

Vilnietėms trečiame mače varžovėms lygiai priešinosi tik pirmą kėlinį, po kurio atsilikinėjo 6 taškais. Antrame ketvirtyje „Kibirkštis“ šie tiek sumažino tempą ir buvo nubausta. Varžovės susikrovė dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 19 taškų.

Antroje mačo dalyje vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė. Labiau patyrusios varžovės diktavo sąlygas, o „Kibirkšties“ vyriausioji trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė leido pasireikšti visoms žaidėjoms ir sprendė savo uždavinius.

Rezultatyviausiai Lietuvos klube žaidė Laura Juškaitė. Puolėja pelnė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Daugilė Šarauskaitė įmetė 10 taškų, Justina Kraujūnaitė, Laurita Jurčiūtė ir Vita Kuktienė po 7, Agnė Bobinaitė ir Gabija Meškonytė po 6, o Ieva Savickaitė, Eglė Šniokaitė ir Vitalija Kaminskytė taškų nepelnė.

„Good Angels“ komandoje Teja Oblak pelnė 23 taškus, o Barbora Balintova surinko 16 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Kibirkšties“ komanda po I etapo Rygoje užima 4 vietą tarp 6 A grupės komandų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais spalio 4 dieną, kai Lietuvos moterų krepšinio lygos atidarymo rungtynėse susitiks su Kauno rajono „Sirenų“ komanda.