Vilniaus „Kibirkšties“ komanda Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) į savo sąskaitą įsirašė šeštą pergalę. II rato rungtynėse vilnietės namuose 70:58 įveikė šalies čempionių titulą ginančias Kauno rajono „Sirenas“ ir šį sezoną jas įveikė jau antrą kartą.

„Kibirkštis“ po šios pergalės turnyro lentelėje vėl pakilo į pirmąją vietą.

Rungtynės prasidėjo abiems komandoms daugiau dėmesio skiriant gynybai. Sužaidus 10 minučių ekipos kartu sudėjus buvo pelniusios 19 taškų, o „Kibirkštis“ pirmavo 10:9. Antrą ketvirtį užtikrinčiau pradėjo aikštės šeimininkės, kurios pelnė 7 taškus be atsako ir šiek tiek nutolo (17:9). Kėlinio viduryje vilniečių pranašumas pirmą kartą pasiekė dviženklį (22:11), tačiau iki didžiosios pertraukos savo solidesnio pranašumo nepavyko išsaugoti (35:32).

Trečią kėlinį abi komandos vėl pradėjo lygiai, tačiau sužaidus 5 minutes viešnios iš Kauno rajono išlygino rezultatą (38:38). Vis tik vilnietės sugebėjo neprarasti iniciatyvos ir ketvirtį užbaigė pirmaudamos 4 taškais (46:42).

Paskutiniame kėlinyje „Kibirkšties“ komanda nusprendė nebejuokauti. Sostinės krepšininkės suaktyvino gynybą ir sužaidus vos 3 minutes pranašumas tapo dviženklis (54:42). Vieną po kito taiklius metimus siuntusios „Kibirkšties“ krepšininkės padidino atotrūkį iki 15 taškų (60:45). Tačiau „Sirenos“ nesiruošė taip lengvai sudėti ginklų ir pataikė tris tritaškius iš eilės, taip sumažindamos atsilikimą iki 6 taškų (60:54).

Po J.Štreimikytės-Virbickienės petraukėlės sugrįžusios „Kibirkšties“ krepšininkės atlaikė varžovių spaudimą, sėkmingai sužaidė puolime ir šventė pergalę 12 taškų skirtumu (70:58).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laurita Jurčiūtė. Gynėja per 24 minutes pelnė 17 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei blokavo metimą.

Laura Juškaitė pelnė 12 taškų (5/5 dvitaškiai, 2/2 baudos), Daugilė Šarauskaitė – 11 (5/6 dvitaškiai, 11 atk. kam., 2 blk.), Eglė Šniokaitė – 9, Gabija Meškonytė – 8, Agnė Bobinaitė – 5, Vita Kuktienė (10 atk. kam.) ir Ieva Savickaitė po 4, Vitalija Kaminskytė (8 rez. per.) ir Dalia Donskichytė (4 kld.) taškų nepelnė.

„Sirenų“ ekipoje Victoria Arlene Jarosz įmetė 17 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, Volha Ziuzkova, Rasa Knyzaitė ir Akvilė Baronėnaitė surinko po 11 taškų.

Šiame mače „Kibirkšties“ komandai negalėjo padėti pagrindinė įžaidėja Justina Kraujūnaitė, kuri gydosi traumą.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau penktadienį, kai išvykoje kovos su LMKL vicečempione Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.