Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate pergalingai žingsniuoja abi praėjusio sezono finalininkės: čempionės Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkės ir vicečempionės Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentės.

Šįkart MRU be didesnio vargo namuose rezultatu 85:39 (27:9, 19:10, 20:11, 19:9) sutriuškino Vilniaus universiteto (VU) merginas.

MRU rungtynes pradėjo galingu spurtu – 16:2 ir nuo pat dvikovos pradžios tiesiog pasiuntė savo varžoves į nokdauną.

Nugalėtojų gretose Vilniaus „Kibirkšties“ komandos kapitonė Eglė Šniokaitė per 23 minutes pelnė 15 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkšties“ komandos puolėja Vitalija Kaminskytė per 25 minutes įmetė 5 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 9 ir perėmė 8 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkšties-VKM“ komandos puolėja Evelina Mauraitė per 31 minutę surinko 7 taškus (1/5 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

MRU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 64:33 ir rečiau klydo – 18 ir 27 klaidos.

Informacija: lskl.lt ir bckibirkstis.lt
Nuotrauka: A. Zulanaitės