Dramatišką pergalę MultiGyn Moterų lygos B divizione įsirašė rungtynių pabaigoje persvarą išlaikiusios Vilniaus universiteto (2-3) krepšininkės, kurios savo aikštėje 64:62 (23:22, 10:11, 14:13, 17:16) palaužė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (2-3) atstoves.

Ketvirtojo kėlinio viduryje sėkmingą atkarpą sužaidusios „Kibirkšties-VKM“ žaidėjos buvo įsiveržusios į priekį – 55:52, tačiau per kitas keturias minutes nepelnė nė taško. Tuo pasinaudojusi VU ekipa spurtavo 10:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 62:55.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Justina Miknaitė smeigė tritaškį, keturis baudų metimus iš eilės realizavo Aušrinė Belickaitė, o jų vedama „Kibirkšties-VKM“ komanda, likus žaisti 2 sekundes, priartėjo prie varžovių per vieną tašką – 62:63.

Po minutės pertraukėlės Aistė Radzevičiūtė pražanga sustabdė VU gretose debiutavusią Liviją Sakevičiūtę, kuri pataikė vieną baudą iš dviejų – 64:62, o viešnių atsakymui laiko nebeužteko.

Po krepšiais karaliavusi Emilija Grigaliūnaitė atkovojo 19 kamuolių ir pasiekė asmeninį karjeros rekordą.

VU: Ieva Černiauskaitė 18 (7/11 metimai), Indrė Zabotkaitė 14 (6/11 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Grėtė Patumsytė 9 (3/12 metimai, 8 atk. kam.).

„Kibirkštis-VKM“: Aušrinė Belickaitė 19 (5/18 metimai, 6 per. kam.), Justina Miknaitė 18 (5/20 metimai, 10 atk. kam., 8 per. kam., 6 kld.), Emilija Grigaliūnaitė 13 (5/12 metimai, 19 atk. kam.).

Informacija: moterulyga.lt