Vilniaus „Kibirkšties“ komanda šį sezoną, pirmą sykį istorijoje, turi ir jaunimo komandą, kuri sudaryta Vilniaus krepšinio mokyklos merginų pagrindu. Naujosios „Kibirkšties-VKM“ komandos treneriu tapo žinomo žurnalisto Saulenio Pociūno sūnus Simas.

Lietuvoje ir Anglijoje krepšinio paslaptis krimtęs jaunas treneris daugiausiai dėmesio skirs Vilniaus komandos jaunimui ir ateities krepšininkių paruošimui.

„Dublerių komanda suburta tam, kad jaunos merginos turėtų kur tobulėti, matytų, kur gali ateityje pakliūti. Tai motyvacija joms stengtis ir sunkiai dirbti“, – sako „Kibirkšties-VKM“ treneris S.Pociūnas. – Jau turime pavyzdį, kaip penkiolikmetė Dalia Donskichytė žaidžia pagrindinėje „Kibirkšties“ komandoje. Kiekviena mergina žaidžianti dublerių komandoje gali tapti pagrindinės komandos žaidėja. Norime surinkti perspektyviausias vilnietes ir visos Lietuvos žaidėjas į jaunimo komandą, o kai jos šiuos marškinėlius išaugs, tai pakviesime jas į pagrindinę komandą“.

Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komanda pirmas rungtynes „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje žais jau šį šeštadienį su „Rokiškio“ komanda.