Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komandai debiutinis sezonas „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje jau baigtas. „Kibirkšties“ komandos dublerės antrose III etapo rungtynėse išvykoje 58:55 nugalėjo Vilniaus universiteto komandą, tačiau savo žygį jau baigė, nes pirmose rungtynėse nesėkmę patyrė 8 taškų skirtumu.

„Kibirkšties-VKM“ komanda po trijų kėlinių pirmavo reikiamu 8 taškų skirtumu, tačiau jaunos krepšininkės neišlaikė iniciatyvos ir namuose žaidusios studentės sugebėjo sumažinti atsilikimą ir švęsti pergalę bendroje įskaitoje.

„Kibirkšties-VKM“ gretose puikias rungtynes sužaidė Emilija Mikoliūnaitė. Gynėja per 32 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir surinko 25 naudingumo balus.

Eglė Zabotkaitė surinko 12 taškų (3 per.), Rimgailė Jakštaitė – 8, Miglė Purlytė – 7 (11 atk. kam.), Urtė Slavickaitė – 3 (3 rez. per., 6 kld.), Patricija Stribikytė – 2 (4 kld.), Goda Kuzminskytė – 1 (10 atk. kam.), o Indrė Zabotkaitė taškų nepelnė.

Vilniaus universiteto komandoje be keitimo žaidusi Giedrė Ulytė pelnė 20 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Austėja Serbentaitė (11 atk. kam.) ir Karolina Aidukaitė pelnė po 10 taškų.