Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komanda niekaip neatidaro pergalių sąskaitos šiame sezone. Sostinės krepšininkės moterų lygos rungtynėse 52:97 (9:26, 20:17, 12:28, 11:26) nusileido Kauno „Aisčių-LSMU“ komandai.

Tai buvo vienuoliktoji Vilniaus klubo nesėkmė šiame sezone.

„Kibirkšties-VKM“ komanda šaltą dušą gavo jau pirmame kėlinyje, po kurio „Aistės“ nutolo 19 taškų skirtumu (9:26). Vilnietės antrame ketvirtyje pagerino tiek puolimą, tiek gynybą ir ketvirtį laimėjo 3 taškais (29:43).

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VKM“ komanda dar kartą pajuto Lietuvos čempionių galią. Vilnietės ketvirtį pralaimėjo 12-28 ir savo deficitą padidino iki 30 taškų (41:71). Ketvirtą kėlinį vilnietės vėl pagerino savo žaidimą, tačiau žymiai labiau patyrusios kaunietės pasiekė užtikrintą pergalę – 52:97.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VKM“ komandoje žaidė Audronė Zdanevičiūtė. Gynėja per 34 minutes pelnė 23 taškus (4/10 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 9/12 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 kartus suklydo.

Gerda Raulušaitytė pelnė 8 taškus, Dominyka Gerkytė – 7, Aušrinė Belickaitė – 6, Emilija Grigaliūnaitė – 4 (6 atk. kam.), Amalija Pašajevaitė ir Madita Pruess po 2.

„Aisčių-LSMU“ komandoje Ieva Bagdanavičienė surinko 20 taškų, Gabija Šegždaitė – 18, o Martyna Petrėnaitė – 14.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VKM“ komanda žais kovo 17 dieną, kai išvykoje susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkėmis.