Fotor01015113712Stipriausios Lietuvos moterų krepšinio komandos žaidėjos ir toliau sunkiai sustabdomos Lietuvos studenčių krepšinio lygoje (LSKL). „Kibirkšties-VIČI“ komandai atstovaujančios krepšininkės dominavo ir II LSKL ture. Mykolo Romerio universiteto (MRU) komanda svečiuose 88:64 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komandą. Vilnietėms tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų, o kaunietės patyrė antrą nesėkmę.

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė „Kibirkšties-VIČI“ komandos gynėja Eglė Šniokaitė. Krepšininkė per 29 minutes pelnė 29 taškus (11/19 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

„Kibirkšties-VIČI“ komandos vidurio puolėja Lina Pikčiutė aikštėje praleido 29 minutes, per kurias pelnė 21 tašką (8/17 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 6 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

MRU komandos paraiškoje įrašyta, tačiau šiame mače nerungtyniavo „Kibirkšties-VIČI“ komandos puolėja Ieva Šimkutė.

VDU gretose pirmuoju smuiku griežė Kristina Alminaitė. „Kibirkšties-VIČI“ komandos vidurio puolėja per 37 minutes pelnė 20 taškų (9/17 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

Vytauto Didžiojo universiteto komandoje dėl traumos nežaidė „Kibirkšties-VIČI“ komandos puolėja Mantė Kvederavičiūtė.

Skaudžią nesėkmę patyrė Vilniaus universiteto (VU) merginų komanda, kuri svečiuose 36:76 nusileido Klaipėdos universiteto (KU) komandai. Vilniečių gretose nežaidė „Kibirkšties-VIČI“ komandos gynėja Greta Šniokaitė.