20141230_161843Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandos krepšininkės, treneriai ir komandos vadovai antradienį apsilankė Vilniaus miesto savivaldybėje, kur Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų proga pasveikino sostinės merą Artūrą Zuoką. „Kibirkšties-VIČI“ komandos direktorius Dainius Virbickas Merui įteikė šventinę dovaną ir Vilniaus ekipos nuotrauką.

Sveikindamas merą D.Virbickas teigė: „dovanojame Jums kokoso riešutus, kad būtumėte toks kietas kaip jie. Dovanojome žuvų taukų, kad visada jaustumėtės kaip žuvis vandenyje ir dovanojame vaisius granatus… šiaip, jeigu prireiks“.

Merą A.Zuoką sveikino žaidėjos Eglė Šniokaitė, Ieva Šimkutė, Indrė Dudėnaitė, Vita Žilinskaitė, Akvilė Vitunskaitė, Justina Kraujūnaitė, Vitalija Kaminskytė, Daugilė Šarauskaitė, treneriai Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Algirdas Paulauskas, kineziterapeutė Alberta Eisimantaitė, direktorius D.Virbickas, valdybos pirmininkas Rosvaldas Gorbačiovas ir finansininkė Vilija Ščerbakova.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda po apsilankymo pas Vilniaus merą išvyko į treniruotę, o jau sausio 2 dieną vilnietės Mykolo Romerio universitete susikaus su įžymių vyrų komanda „Kažkur Matyti“. Mačo pradžia 18 valandą, o rungtynės – nemokamos.