Kaune vykusioje Lietuvos studenčių merginų krepšinio lygos akistatoje tarp Kauno technologijos (KTU) ir Vilniaus Mykolo Romerio universiteto (MRU) ekipų neišvengta sutriuškinimo – vilnietės šventė pergalę net 42 taškų skirtumu – 82:40 (10:9, 27:12, 24:11, 21:8).

Pirmasis rungtynių kėlinys aikštės šeimininkėms nieko blogo nežadėjo (9:10), tačiau vėliau MRU įsivažiavo, surengė tikrą atakų šou, o galiausiai ir akivaizdžiai ėmė triuškinti varžoves.

Nugalėtojų gretose sėkmingas rungtynes sužaidė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos žaidėja Ieva Prėskienytė. Vidurio puolėja rungtynes pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 34 minutes, pelnė 9 taškus (4/9 dvitaškiai, 1/6 baudos), atkovojo 17 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojoms Rita Žilinskaitė surinko 23 taškus, po 14 taškų prie pergalės pridėjo Indrė Grigaitė ir Milda Šukytė.

Čempionių titulą ginančios Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkės išvykos rungtynėse 20 taškų skirtumu – 85:65 (27:16, 17:12, 28:23, 13:14) nugalėjo kol kas šį sezoną pergalės džiaugsmo nepajutusias Vilniaus universiteto (VU) studentes.

Šiose rungtynėse nebuvo jokios intrigos – VDU atrodė kur kas pajėgesnės, net ir neįjungusios aukščiausios pavaros.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos žaidėjos Mantė Kvederavičiūtė ir Kristina Alminaitė.

M.Kvederavičiūtė rungtynes pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 37 minutes, pelnė 28 taškus (12/16 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus. K.Alminaitė mačą taip pat pradėjo starto penkete, žaidė 27 minutes, surinko 19 taškų (8/10 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 5 metimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Vilniaus universiteto gretose „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos gynėja Greta Šniokaitė rungtynes pradėjo starto penkete, sužaidė 29 minutes, pelnė 15 taškų (6/15 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius. Buvusi „Kibirkšties-VIČI-IKI“ žaidėja Vita Žilinskaitė įmetė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių.

Informacija: LSKL.lt ir bckibirkstis.lt