Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ moterų krepšinio komanda toliau užtikrintai rungtyniauja Lietuvos čempionate (LMKL). Šalies vicečempionės 73:60 nugalėjo antroje vietoje esančią Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komandą ir iškovojo 15-ą pergalę per 16-a šio sezono rungtynių. Vilniaus klubas Kauno rajono ekipą šį sezoną įveikė tris kartus iš tiek pat galimų.

„Hoptrans-Sirenos“ per pirmas devynias minutes surinko vos penkis taškus, o antrame kėlinyje net šešias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudodamos viešnios nutolo 26:9.

Toliau skirtumas tarp ekipų tik augo (46:15, 21-ąją min.), tačiau šeimininkės nenuleido rankų ir buvo sumažinusios atsilikimą iki 8 taškų (58:66, 39-ąją min.). Visgi varžovės neleido priartėti arčiau ir pergalę išsivežė į Vilnių.

Šį sezoną šios komandos jau buvo susitikusios du kartus. Pirmąją dvikovą Garliavoje 85:76 laimėjo vilnietės. Antrose rungtynėse 67:43 pergalę taip pat šventė „Kibirkštis-VIČI-IKI“.

„Kibirkštis-VIČI-IKI“: Greta Šniokaitė 15 (5 kld.), Vita Kuktienė 14 (7 atk. kam.), Mantė Kvederavičiūtė 11, Lina Pikčiūtė 8, Kristina Alminaitė 8 (7 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 11 (1/8 trit.), Eglė Sarapaitė 9 (1/7 trit.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 9 (0/3 trit.), Dovilė Miliauskaitė 8 (9 atk. kam.).

Informacija: Mantas Bertulis