Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI” pirmosiose LMKL pusfinalio rungtynėse 78:58(13:6, 20:20, 23:14, 22:18) nugalėjo Šiaulių „Rūtą“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos Šiauliuose balandžio 10 d. . Stankevičiaus auklėtinės dar kartą įrodė, kad šiame sezone jos kol kas yra neįkandamas riešutas šiaulietėms.

„Žaidėjos stengėsi įgyvendinti užduotis – kažkas pavyko, kažkas – ne, – po mačo teigė „Kibirkšties-Tichės-IKI” vyriausiasis trenerisTadas Stankevičius. – Pradžioje žaidimą, manau, veikė starto jaudulys, nežaidėme taip, kaip galime. Viena priežasčių – dviejų savaičių pertrauka. Nors žaidėme draugiškas rungtynes, tačiau jos neatstojo varžybų. Norėčiau pagirti ir varžoves –„Rūtos“ kepšininkės tikrai šaunuolės, kovėsi iš visų jėgų, matosi, kad jos kupinos gerų emocijų po sėkmingai įveikto ketvirtfinalio barjero".

„Daugiau kaip du kėlinius bandėme priešintis, bet vėliau žaidėjos, sakyčiau, pasiklydo puolime, – kalbėjo „Rūtos” vyriausiasis treneris Arūnas Kačerauskas. – Neleistinai klydo, pasimetė… Negalėjome vienas prieš vieną apsiginti prieš G.Petronytę, reikėjo pagalbos, bet jos trūko. Kalbėsime su merginomis, kodėl taip gynėmės. Namuose bandysime žaisti kitaip".