Lietuvos merginų studenčių krepšinio lygoje pergalę iškovojo Vilniaus Mykolo Romerio universiteto komanda, kurios pagrindą sudaro sostinės "Kibirkšties-Tichės-IKI" komandos žaidėjos. LSKL merginų dvikova tarp turnyrinės lentelės kaimynių Mykolo Romerio universiteto (MRU) ir Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) atstovių buvo atkakli – pergalę po permainingos ir įtemptos kovos rezultatu 76:70 (17:22, 11:14, 26:17, 22:17) šventė MRU krepšininkės.

Namuose rungtyniavusios vilnietės dvikovą pradėjo prasčiau ir į didžiąją pertrauką iškeliavo atsilikdamos 8 taškais – 28:36.

Po atokvėpio minutėlių jos tarsi pabudo ir jau aktyviau priešinosi LKKA krepšininkėms. Skirtumas ėmė tirpti. Prieš lemiamą ketvirtį MRU studentės vienu tašku išsiveržė į priekį – 54:53 ir sėkmingiau sužaidusios paskutinį ketvirtį iškovojo pergalę.

MRU ekipoje rezultatyviausias buvo "Kibirkšties-Tichės-IKI" žaidėjos.  Puolėja Sigita Galdikaitė pelnė 25, gynėja Eglė Šniokaitė surinko 19, o puolėja Šarūnė Poviliomytė įmetė – 17.

LKKA gretose Laura Svarytė surinko 28 taškus, 21 – Neringa Skadaitė, 9 – Vitalija Kaminskytė.

Informacija: LKSL ir "Bckibirkstis.lt"