Ketvirtą pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Vilniaus „Kibirkštis“ (12/3), kuri namuose 96:38 (24:2, 30:17, 24:11, 18:8) įtikinamai pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/10) krepšininkes.

Jau pirmajame kėlinyje vilnietės pabėgo į priekį ir visiškai puolime uždarė varžoves bei įpusėjus ketvirčiui pirmavo – 16:0. Šiaulietės pirmus taškus pelnė tik likus minutei iki ketvirčio pabaigos, o po pirmojo kėlinio „Kibirkštis“ pirmavo triuškinamu rezultatu – 24:2.

Antrajame ketvirtyje viešnioms pavyko kiek atgaivinti puolimą, tačiau „Kibirkštis“ neatsipalaidavo ir tik didino persvarą. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 25 taškai (36:11), o prieš didžiąją pertrauką vilnietės buvo priekyje 54:19.

Antra mačo dalis jau buvo tik formalumas, per kurį „Kibirkštis“ žaidimo tempo nemažino, o šiauliečių deficitas tik dar labiau augo. Po trijų ketvirčių vilnietės pirmavo 78:30 , o pergalę įsirašė rezultatu – 96:38.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 22 (15 atk. kam., 11 rez. perd.), Ieva Savickaitė 16 (7 atk. kam.), Vitalija Kaminskytė 14 (9 atk. kam.), Dalia Donskichytė 12, Urtė Slavickaitė 11, Eglė Šniokaitė 10.

„Šiauliai-Universitetas”: Livija Kaktaitė 11 (8 kld.), Aistė Vaitekūnaitė 9.

Informacija: LMKL.lt