Vilniaus „Kibirkšties“ komanda sunkiai pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos rungtynes su Kauno rajono „Sirenų“ ekipa, tačiau po didžiosios pertraukos pagerino savo žaidimą ir pasiekė pergalę – 75:67.

„Pirmus kėlinius žaidėme taip pusiau, gan neblogai gynėmės, tačiau puolime neišnaudojome savo progų, nepataikėme. Antroje mačo pusėje įjungėme penktą persvarą ir nutolome. „Sirenos“ padarė daug klaidų, mes sumetėme daug taškų greito puolimo metu.“, – po susitikimo sakė Vilniaus klubo kapitonė Laura Juškaitė.

Panašiai mačas klostėsi ir pačiai L.Juškaitei. Ji sunkiai įsivažiavo, tačiau rungtynes baigė su 17 taškų, 7 atkovotais ir 4 perimtais kamuoliais.

„Gavau dvi staigias pražangas, tai išmušė iš vėžių, o po dviejų kėlinių treneriai nuramino ir radau savo žaidimą“, – kalbėjo puolėja.

Lietuvos rinktinės kandidatė teigė, kad „Kibirkštis“ sunkiai dirba treniruotėse ir savo žaidimą gerina kiekvieną dieną.

„Kiekvieną dieną einame į priekį, treniruotėse sunkiai dirbame, o Lietuvos čempionate kol kas trys pergalės iš trijų galimų, tai geras rezultatas“, – teigė L.Juškaitė.

Daugiau L.Juškaitės minčių:

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais spalio 24 dieną, kai Kaune susigrums su „Aisčių-LSU“ ekipa.