Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės pratęsė pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamos vilnietės po pratęsimo išvykoje 81:77 nugalėjo Kauno rajono „Sirenų“ komandą ir pasiekė antrą pergalę iš tiek pat galimų. „Kibirkšties“ komanda, kartu su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa, išlieka vienintelės nepralaimėjusios šalies čempionate.

Rungtynes geriau pradėjo vilnietės, kurios sėkmingai darbavosi gynyboje ir po pirmųjų 10 minučių nutolo 6 taškais (18:12). Antrojo ketvirčio pradžioje sostinės krepšininkės ir toliau išlaikė savo pranašumą, kurį buvo padidinusios iki 9 taškų, tačiau nesėkmingai sužaista paskutinės poros minučių atkarpa sumažino „Kibirkšties“ komandos pranašumą iki 4 taškų (36:32).

Antrą rungtynių dalį vėl sėkmingiau pradėjo vilnietės, kurios susigrąžino 9 taškų pranašumą. Tačiau atsipalaidavusios viešnios leido varžovėms priartėti, traumą patyrė ukrainietė Vita Gorobets ir po trijų kėlinių komandos skyrė tik 3 taškai (57:54). Ketvirtame kėlinyje žaidimas išsilygino, o sužaidus 5 minutes „Kibirkšties“ komanda jau atsiliko 1 tašku (59:60) ir penkta pražanga buvo nubausta puolėja Vitalija Kaminskytė. Likus minutei rezultatas buvo lygus (65:65) ir per tą laiką komandos apsikeitė po taiklų metimą (67:67).

Pratęsimo metu žaidimas vyko taškas į tašką. Nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros. Likus minutei 4 taškus iš eilės pelnė Eglė Šniokaitė ir „Kibirkšties“ komanda šventė pergalę (81:77).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Shenita Landry. Vidurio puolėjos pozicijoje rungtyniavusi krepšininkė pelnė 23 taškus, atkovojo 9 ir perėmė 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Laura Juškaitė pelnė 19 taškų (8 atk. kam.), Austėja Širšinaitytė – 15 (5/7 tritaškiai), Eglė Šniokaitė – 10, Vita Gorobets – 8, Dalia Donskichytė – 4, Vitalija Kaminskytė – 2 (6 atk. kam.), o Agnė Bobinaitė, Laurita Jurčiūtė ir Ieva Savickaitė taškų nepelnė.

Šiame mače sostinės klubui negalėjo padėti susirgusi vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė, jaunimo žaidynėse kartu su Vilniaus krepšinio mokyklos komanda dalyvaujanti Gabija Meškonytė ir reabilitaciją atliekanti Justina Kraujūnaitė, kuri traumą patyrė praėjusiame sezone.

„Sirenų“ komandoje Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė pelnė 23 tašku, o Kornelija Balčiūnaitė – 15.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais spalio 23 dieną, kai pirmą sykį šį sezoną rungtyniaus savo aikštėje, kur priims Šiaulių „Universiteto“ komandą.