Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės pergale baigė pirmojo rato kovas. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos vilnietės, Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse, išvykoje 78:65 (15:14, 26:17, 24:16, 13:18) įveikė Klaipėdos „Fortūnos“ komandą.

Sostinės ekipa savo sąskaitoje turi 5 pergales, 1 pralaimėjimą ir turnyro lentelėje rikiuojasi 3-oje vietoje.

Susitikimas prasidėjo lygiai ir per pirmas 10 minučių nei vienai komandai nepavyko įgyti solidesnio pranašumą. Po pirmo ketvirčio vilnietės pirmavo 1 tašku (15:14). Antro kėlinio pradžia buvo panaši į pirmą kėlinį. Abi komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai ir rezultatas augo pamažu. Tačiau paskutinėmis antro ketvirčio minutėmis viešnios spurtavo ir pirmą sykį rungtynėse nutolo dviženkliu taškų skirtumu (41:31).

Trečiame kėlinyje vilnietės ir toliau demonstravo sau būdingą žaidimą bei laikė žaidimo gijas savo rankose. Po truputį didindamas savo persvarą po trijų ketvirčių viešnios pirmavo 18 taškų skirtumu (65:47). Jau paskutinio kėlinio pradžioje sostinės krepšininkės padidino atotrūkį iki 20 taškų. Nors žaidimas ir išsilygino bei „Fortūnos“ komanda surengė kelias rezultatyvias atakas, tačiau „Kibirkšties“ merginos laikė žaidimo kontrolę ir šventė pergalę – 78:65.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Agnė Bobinaitė. Ji per 18 minučių pelnė 15 taškų (0/1 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.

„Kibirkšties“ komandoje Laura Juškaitė įmetė 14 taškų (12 atk. kam., 5 rez. per., 5 per., 5 kld.), Shenita Landry – 12 (5/9 dvitaškiai, 3 per.), Daugilė Šarauskaitė – 10 (6/12 baudos, 2 blk.), Eglė Šniokaitė – 9, Vitalija Kaminskytė – 6 (8 atk. kam.), Gabija Meškonytė – 4 (2 blk.), Vita Gorobets ir Dalia Donskichytė (3 rez. per.) po 3, Austėja Širšinaitytė – 2, o Laurita Jurčiūtė taškų nepelnė.

„Fortūnos“ gretose Kristė Druskytė pelnė 25 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Brigita Gudelionytė įmetė 12 taškų, o Justina Matuzonytė – 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais lapkričio 13 dieną, kai 18 valandą savo aikštėje priims Kauno „Aisčių-LSU“ krepšininkes.