Netikėtą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Kauno „Aistės-LSU“ (4/6), kurios išvykoje 75:65 (18:14, 22:14, 17:22, 18:15) pranoko Vilniaus „Kibirkšties“ (8/3) krepšininkes.

Nuo pat dvikovos užsimezgusi atkakli kova vyko visą pirmą kėlinį ir keturiais taškais be atsako jį baigusio „Aistės-LSU“ pirmavo 18:14. Antrajame ketvirtyje kaunietės turėjo iniciatyvą savo rankose ir po spurto 11:0 skirtumas tarp komandų pirmą kartą tapo dviženklis – 36:22. Iki didžiosios pertraukos „Kibirkščiai“ pavyko nežymiai priartėti – 28:40.

Pylos nuo savo trenerės gavusios vilnietės trečiajame kėlinyje turėjo aiškų tikslą – žūtbūt apkarpyti atsilikimą. Nors viešnios buvo dar labiau atitrūkusios (56:42), tačiau sėkmingai sužaistos paskutinės 3 minutės leido „Kibirkšties“ ekipai gerokai priartėti – 50:57.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 4 minutes „Kibirkštis“ sumažino deficitą iki 5 taškų (57:62), bet čia pat „Aistės-LSU“ atsakė savo sėkmingomis atakomis – 66:57. Likus rungtyniauti kiek daugiau nei 3 minutes Lauritos Jurčiūtės tritaškis padidino įtampą (63:66), tačiau ir vėl kaunietės turėjo savo argumentų (71:63) ir per likusią minutę sostinės klubas nebeišsigelbėjo.

„Kibirkštis“: Daugilė Šarauskaitė 14 (14 atk. kam.), Eglė Šniokaitė 12 (8/11 baudos metimai), Laurita Jurčiūtė 11.

„Aistės-LSU“: Agnė Žiegytė 17 (5 atk. kam.), Deimantė Žukaitė 15, Dovilė Saurazaitė 14 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Eglė Jucevičiūtė 10 (11 atk. kam.).

Informacija: LMKL.lt