Vilniaus „Kibirkšties“ komanda tiesiausiu keliu pateko į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalį. Antrose ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje vilnietės 76:73 įveikė „Šiaulių-Universiteto“ komandą ir seriją laimėjo rezultatu 2-0.

Pirmąsias rungtynes penktadienį sostinės krepšininkės buvo laimėjusios 93:54.

Pusfinalyje, taip pat iki 2 pergalių, „Kibirkšties“ komanda kovos su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.

Po pirmųjų 10 minučių „Kibirkšties“ komanda pirmavo 4 taškais. Antrame ketvirtyje rungtynės tapo taškų lenktynėmis ir komandos mažiau dėmesio skyrė gynybai. Dešimties minučių kėlinį vilnietės laimėjo 31:26 ir nutolo 9 taškais.

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties“ komanda ir toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose bei neleido varžovėms pagalvoti apie kontrolės perėmimą. Vilnietės po truputį didino pranašumo ir po 3 ketvirčių jis jau siekė 13 taškų. Paskutiniame kėlinyje šiaulietės bandė gelbėtis ir buvo sumažinusios atsilikimą iki 6 taškų, tačiau Jurgita Štreimikytė-Virbickienė į aikštę vėl įleido pagrindines krepšininkes. Ir nors paskutinės atakos metu šeimininkės galėjo bandyti išplėšti pratęsimą, tačiau metė dvitaškį ir „Kibirkšties“ komanda iškovojo bilietą į kitą etapą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Shenita Landry. Puolėja pelnė 15 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Eglė Šniokaitė įmetė 14 taškų, o Gabija Meškonytė ir Daugilė Šarauskaitė (10 atk. kam.) pelnė po 11 taškų.

„Šiaulių-Universiteto“ komandoje Fantasia Hillard pelnė 24 taškus, o Silvija Kuodienė – 19.

Pusfinalio seriją „Kibirkšties“ komanda pradės jau kovo 29 dieną, kai išvykoje susikaus su „Sūduvos“ komanda. Antrasis mačas balandžio 1 Vilniuje, o jeigu reikės trečiojo, tai jis vyks balandžio 6 dieną vėl vyks Marijampolėje.