Vilniaus „Kibirkšties“ komanda Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės išvykoje 53:83 nusileido Marijampolės „Sūduvos“ komandai, kurios vilnietėms atsirevanšavo už nesėkmę pirmame rate.

„Kibirkšties“ komandai tai buvo 3 nesėkmė per 11 rungtynių ir sostinės ekipa nusileido į 3 vietą.

„Kibirkšties“ krepšininkės į nokdauną jau buvo pasiųstos pirmame kėlinyje, kai po 10 minučių kovos jau atsilikinėjo 15 taškų skirtumu. Nors antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino, tačiau antroje pusėje aikštės šeimininkės kontroliavo situaciją ir išlaikė savo pranašumą.

Vilnietės varžovėms nusileido pataikymu. „Kibirkšties“ komanda pataikė 32 procentus dvitaškių (17/53) ir 20 procentų tritaškių (2/10), kai Marijampolės ekipa pataikė atitinkamai 58 procentus dvitaškių (19/33) ir 53 procentus tritaškių (10/19).

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė po traumos sugrįžusi Shenita Landry. Amerikietė per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/11 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo metimą ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Laura Juškaitė (5 kld.) ir Justina Kraujūnaitė (5 kld.) pelnė po 9 taškus, Eglė Šniokaitė – 8, Gabija Meškonytė ir Daugilė Šarauskaitė po 4, Vitalija Kaminskytė – 3, Ieva Savickaitė – 2, Vita Gorobets, Austėja Širšinaitytė ir Dalia Donskichytė taškų nepelnė.

„Sūduvos“ komandoje Iveta Šalkauskaitė pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Andra Gabalytė surinko 13, o Laura Svarytė – 12.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau antradienį, kai Mykolo Romerio universitete 18 valandą priims Klaipėdos „Fortūnos“ komandą.