Vilniaus „Kibirkšties“ komandai nepavyko iškovoti ketvirtos iš eilės pergalės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos vilnietės išvykoje 62:80 nusileido „Utenos“ komandai ir patyrė pirmą nesėkmę šalies čempionate.

„Kibirkšties“ krepšininkės su varžovėmis lygiai kovojo tris kėlinius, tačiau labiau patyrusios aikštės šeimininkės paskutiniame kėlinyje nutolo ir šventė pergalę.

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė Shenita Landry, kuri pelnė 14 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Eglė Šniokaitė ir Dalia Donskichytė pelnė po 9 taškus, Laura Juškaitė – 8 (5 rez. per., 5 kld.), Vitalija Kaminskytė – 7 (6 atk. kam., 5 rez. per., 3 per.), Vita Gorobets ir Gabija Meškonytė po 5, Laurita Jurčiūtė – 3, Daugilė Šarauskaitė – 2 (3 blk.), o Austėja Širšinaitytė ir Urtė Slavickaitė taškų nepelnė.

„Utenos“ komandoje Rita Mileškienė pelnė 19 taškų, o Marina Solopova – 17.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais penktadienį, kai savo aikštėje priims Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.