„Kibirkšties“ komanda nusileido Baltarusijos čempionėms Vilniaus „Kibirkšties” komanda nesėkme pradėjo Rytų Europos moterų krepšinio lygos turą Lenkijoje. Gdynės mieste vykstančiame III ture Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės 64:73 pralaimėjo Baltarusijos čempionėms Minsko „Cmoki” krepšininkėms.

„Kibirkšties“ komanda daugiausiai problemų prisidarė jau pirmame kėlinyje, po kurio atsilikinėjo 9 taškų skirtumu. Nors antrame ketvirtyje atsilikimas sumažėjo iki 7 taškų, tačiau trečiame kėlinyje jis padidėjo iki dviženklio skirtumo ir baltarusės išsaugojo pranašumą iki mačo pabaigos.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė amerikietė Shenita Landry, kuri pelnė 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Laura Juškaitė įmetė 12 taškų, o Justina Kraujūnaitė 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau sekmadienį, kai susikaus su Gardino „Olimpia“ ekipa iš Baltarusijos.