Vilniaus „Kibirkšties“ komandai nepavyko pratęsti pergalių serijos Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės savo aikštėje 56:59 nusileido šalies čempionėms „Utenos“ krepšininkėms ir patyrė 2 nesėkmę per 10 rungtynių.

„Kibirkšties“ ekipa su 8 pergalėmis išlieka 2 turnyro lentelės vietoje, o 9 pergalę iš eilės pasiekusios uteniškės pirmauja Lietuvos čempionate.

Pirmoje rungtynių dalyje nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir švieslentėje degė lygus rezultatas. Tačiau trečiame kėlinyje „Utenos“ komanda pradėjo tolti ir nutolo 9 taškais. Tačiau vilnietės nepasidavė ir ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir perėmė iniciatyvą. Likus 3 minutėms „Kibirkšties“ merginos turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau patyrusios viešnios, daugiausiai Rimos Valentienės pastangomis, išlygino rezultatą, baudų metimais jį persvėrė, o pratęsimą galėjęs išplėšti Gabijos Meškonytės metimas buvo netaiklus.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Laura Juškaitė. Puolėja per 29 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei išprovokavo 7 pražangas.

Justina Kraujūnaitė pelnė 9 taškus (2/10 dvitaškiai, 5 atk. kam., 3 rez. per., 5 kld.), Eglė Šniokaitė ir Gabija Meškonytė (5 atk. kam.) po 6, Vita Gorobets, Daugilė Šarauskaitė (11 atk. kam., 6 blk.) ir Dalia Donskichytė po 5, Ieva Savickaitė – 2, o Vitalija Kaminskytė taškų nepelnė (6 atk. kam.).

Šiame mače „Kibirkšties“ komandoje negalėjo rungtyniauti traumą patyrusios Shenita Landry ir Agnė Bobinaitė.

„Utenos“ komandoje Marina Solopova pelnė 15 taškų, Rita Mileškienė – 11, o Ieva Šimkutė – 10.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais gruodžio 18 dieną išvykoje su Marijampolės „Sūduvos“ komanda.