Vilniaus „Kibirkšties“ komandai nepavyko pergale baigti Rytų Europos moterų krepšinio lygos turo mūsų šalies sostinėje. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės trečiose turo rungtynėse 67:76 nusileido Gdynės „Basket90“ komandai iš Lenkijos.

„Kibirkšties“ komanda iškovojo 2 pergales, patyrė 6 nesėkmes ir D grupėje užėmė ketvirtą poziciją, kuri garantavo kelialapį į finalo aštuoneto varžybas Slovakijoje.

Mače su Gdynės komanda „Kibirkščiai“ blogiausiai susiklostė ketvirtas kėlinys, kurį vilnietės pralaimėjo 10:17.

„Kibirkšties“ komanda sėkmingas rungtynes sužaidė Laurita Jurčiūtė. Gynėja per 25 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo ir perėmė po kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. L.Jurčiūtė buvo pripažinta geriausia „Kibirkšties“ mačo žaidėja ir buvo apdovanota specialiu lygos rėmėjų prizu.

Agnė Bobinaitė surinko 10 taškų, Gabija Meškonytė – 9, Daugilė Šarauskaitė – 6, Laura Juškaitė, Vita Kuktienė ir Ieva Savickaitė po 5, Justina Kraujūnaitė, Eglė Šniokaitė ir Vitalija Kaminskytė po 2, o Urtė Slavickaitė taškų nepelnė.

„Basket90“ komandoje buvusi Vilniaus TEO legioniere Renee Montgomery pelnė 20 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius. Lietuvos rinktinės puolėja Monika Grigalauskytė pelnė 7 taškus.