BIG-91211Didžiausioje krepšinio šventėje Lietuvoje be tradicinių „Snaiperio“ bei „Oro karaliaus“ konkursų krepšinio sirgaliai išvys ir netradicinį žaidimą – „Trenerių karavaną“. Ryškiausi lygos treneriai išmėgins jėgas krepšinio aikštelėje ir rungsis dėl lažybų bendrovės „Orakulas“ įsteigtas prizo. Dalyviai varžysis žaisdami krepšinio žaidimą – karavaną, kitaip dar žinomą, kaip „amerikankė“ arba „knock-out“.

Konkurse dalyvaus visų BEKO-LKL klubų treneriai bei atstovai, o jiems iššūkį mes ir Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ vyriausiojo trenerio asistentė, Eurolygos vicečempionė ir viena tituluočiausių šalies krepšininkių Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

Visas dalyvių sąrašas:

Aloyzas Rudys („Mažeikiai“)

Mindaugas Budzinauskas („Nevėžis“)

Tadas Stankevičius („Prienai“)

Gintaras Kadžiulis („Lietkabelis“)

Gediminas Petrauskas („Šiauliai“)

Tomas Pačėsas („Dzūkija“)

Mantas Šernius („Pieno žvaigždės“)

Žydrūnas Urbonas („Juventus“)

Kazys Maksvytis („Neptūnas“)

Marcelo Nicola („Lietuvos rytas“)

Evaldas Beržininkaitis („Žalgiris“)

Jurgita Štreimikytė – Virbickienė („Kibirkštis-Viči“)

Žaidimo taisyklės labai paprastos. Dalyviai išsirikiuoja vienas paskui kitą į vieną eilę prie dviejų krepšių po šešis. Vienai grupei skiriami du krepšinio kamuoliai. Pralaimi žaidėjas, kuris nesugeba pataikyti į krepšį iki to laiko, kol į krepšį pataiko po jo metęs žaidėjas. Nugalėtoju tamps paskutinis išlikęs ir laimės lažybų bendrovės „Orakulas“ įsteigtą 1500 eurų prizą.

Didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje, vienijanti geriausius LKL krepšininkus ir trenerius po 8 metų pertraukos grįžta į Vilnių. „Siemens“ arenoje spindės ryškiausios LKL žvaigždės, susirinks geriausi lygos treneriai, sporto, verslo bei pramogų pasaulio atstovai. Sirgaliai išvys snaiperio, oro karaliaus ir trenerių karavano konkursus, įspūdingą muzikos ir šviesų šou. „BEKO-LKL Žvaigždžių dienoje“ šalies krepšinio aistruolius privers išsižioti fantastiškų elektroninių šokių asai iš Ukrainos „Light Balance“. Visų į areną susirinkusių žiūrovų laukia prizai, staigmenos ir netikėtumai. Autografus sirgaliai galės rinkti ant naujųjų BEKO-LKL žaidėjų kortelių.

Informacija: LKL