BIG-08224Lietuvos studenčių merginų krepšinio lygoje (LSKL) įvyko ketvirtojo turo susitikimai, kuriame rungtyniavo tik viena Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ moterų krepšinio komandos žaidėja. Iki tol triuškinamais rezultatais pergales skynusios Klaipėdos universiteto (KU) merginos buvo pamokytos Vilniuje. Jas po permainingos kovos rezultatu 72:56 (8:14, 20:17, 21:12, 23:13) nugalėjo Mykolo Romerio universiteto (MRU) merginos.

Pajūrio atstovės rungtynes pradėjo gerai – 12:3 ir nuolat pirmavo iki 22 rungtynių minutės. Vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė ir dviženklę taškų persvarą susikrovė aikštės šeimininkės.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė „Kibirkšties-VIČI“ komandos krepšininkė Ieva Šimkutė. Puolėja per 35 minutes pelnė 23 taškus (11/17 dvitaškiai, 1/4 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 metimus blokavo.

MRU gretose buvusi „Kibirkšties-VIČI“ komandos vidurio puolėja Ieva Prėskienytė pelnė 12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, o puolėja Indrė Dudėnaitė per 18 minučių prametė vienintelį tritaškį ir atkovojo 5 kamuolius.

MRU komandai negalėjo padėti „Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Lina Pikčiutė ir gynėja Eglė Šniokaitė.

Pirmąją pergalę šio sezono LSKL merginų čempionate iškovojo Kauno technologijos (KTU) universiteto krepšininkės. Jos savo žiūrovų akivaizdoje 20 taškų skirtumu – 82:62 (20:12, 13:19, 17:17, 32:14) įveikė ne bet ką, o čempiones – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentes.

VDU gretose nežaidė „Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Kristina Alminaitė ir puolėja Mantė Kvederavičiūtė.

Lengviausiai pergalę iškovojo Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovės. Jos net 40 taškų skirtumu – 80:40 (20:9, 16:10, 25:4, 19:17) sutriuškino Vilniaus universiteto (VU) studentes.

VU komandos gretose nebuvo „Kibirkšties-VIČI“ gynėjos Gretos Šniokaitės.

Informacija: LSKL.lt ir KK Kibirkštis-VIČI