Sostinės klubas Mykolo Romerio universiteto (MRU) didžiojoje salėje įsirašė ketvirtą pergalę „Douglas Baltijos čempionate“. Gitauto Kievino auklėtinės 93:59 (28:9; 26:13; 224:22; 15:15) įrodė savo pranašumą prieš „Šiaulių-Vilmers“ ekipą.

Penktadienio vakarą ant parketo pasirodė ir trys sostinės klubo naujokės – Gerda Raulušaitytė, Ugnė Sirtautaitė ir Šeila Gudinskaitė.

Justina Miknaitė antroje atakoje taikliu dvitaškiu atidarė „Kibirkšties-MRU“ taškų sąskaitą ir su komandos draugėmis surengė spurtą 7:0. Galinga pradžia suteikė komandai pasitikėjimo, ko pasekoje taiklūs metimai skrodė tinklelį. Karolina Kazočiūnaitė smeigė du tolimus šūvius (21:9), o kėlinio pabaigoje aidint sirenai J. Miknaitė realizavo dar vieną tolimą metimą (28:9).

Antrąjį kėlinį G. Kievino auklėtinės pradėjo turėdamos solidžią persvarą, kurią per ketvirtį dar labiau padidino. Įspūdingai rungtyniavusi K. Kazočiūnaitė prametė vos vieną metimą ir per pirmąją rungtynių pusę pelnė 17 taškų. Šiaulietės nerado būdų gynyboje ir prieš kitas „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės, kurios į didžiąją pertrauką išėjo turėdamos net 32 taškų pranašumą (54:22).

Antroje rungtynių pusėje liko tik formalumai. Nors per likusias 20 minučių vilniečių gynyba nebeblizgėjo – G. Kievino auklėtinės šventė pergalę įtikinamu skirtumu 93:59.

Nesustabdomai rungtyniavo K. Kazočiūnaitė, kuri per 25 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (4/4 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Jai puikiai talkino komandos naujokė U. Sirtautaitė (15 taškų), E. Zabotkaitė (14 taškų), J. Miknaitė ir C. Droguet pridėjo po 12, 10 pelnė kita jaunimo sistemos auklėtinė – G. Raulušaitytė.

„Šiauliai-Vilmers“: A. Vason 18, E. Razgutė 9, D. Pupkevičiūtė 8.

Sekmadienį vilnietės namų arenoje priims viešnias iš Latvijos. Rungtynių pradžia 14:45.