Baltijos moterų krepšinio lygos rungtynėms (BWBL) su Latvijos „TTT-Riga“ ir „TTT-Riga Juniores“ komandomis besiruošianti Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda sulaukė pastiprinimo. Po kelių metų pertraukos į Lietuvą sugrįžusi geriausia šalies vidurio puolėja Gintarė Petronytė vilkės sostinės klubo marškinėlius.  Krepšininkė sostinės ekipoje debiutuos jau šiandienos rungtynėse.

Šį sezoną G.Petronytė pradėjo Polkovico CCC (Lenkija) komandoje, tačiau ekipą palikus vyriausiajam treneriui lietuvės vaidmuo komandoje pasikeitė. Gruodžio pradžioje krepšininkė abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su klubu.

Per šešerias Eurolygoje sužaistas rungtynes G.Petronytė aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 13,5 minutės, pelnydavo po 4,7 taško ir atkovodavo po 3,7 kamuolio. Lenkijos čempionate Petronytė rinkdavo po 7,7 taško ir 6,3 atkovoto kamuolio per 16 aikštėje praleidžiamų minučių.

195 cm ūgio vidurio puolėja anksčiau yra rungtyniavusi Stambulo „Galatasaray“ (Turkija), Atėnų „Athinaikos“ (Graikija), Vilniaus TEO ir Vilniaus „Lintel 118“ komandose. Nuo 2005 metų krepšininkė yra Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės narė, o 2009 metais tapo geriausia šalies krepšininke.

Baltijos lygos turnyro lentelėje Vilniaus ekipa su trimis pergalėmis ir trimis nesėkmėmis rikiuojasi ketvirtoje šešių komandų turnyro lentelės vietoje. „TTT-Riga“ ekipa su keturiomis pergalės antra, o jų dublerės per penkias rungtynes pergalių neiškovojusios – paskutinės.

Su abiem latvių ekipomis „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda šiemet jau žaidė. Vilnietės 96:64 sutriuškino „TTT-Riga Juniores“ ekipą ir 60:76 nusileido „TTT-Riga“ komandai.

2011-12-21 18:00 val.
Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ – Rygos „TTT-Riga“ (Latvija)
Mykolo Romerio universitetas (Ateities g. 20)

2011-12-22 18:00 val.