BIG-20703Sausio 27 dieną Lietuvos studentų krepšinio lygos komandos po žiemos pertraukos grįžo į aikštes. Pirmadienį sužaisti šeši susitikimai, kurių metu 5 pergales pasiekė išvykose žaidusios komandos. Praėjusių metų Lietuvos studentų krepšinio lygos merginų grupės bronzos nugalėtojos Mykolo Romerio universiteto krepšininkės svečiuose po pratęsimo rezultatu 85 – 83 įveikė Klaipėdos universiteto krepšininkes ir turnyrinėje lentelėje įsitvirtino antroje vietoje (5 pergalės ir 1 pralaimėjimas).

Apie rungtynes kalbamės su viena iš Mykolo Romerio universiteto komandos lyderių Egle Šniokaite, kuri susitikimo metu pelnė net 36 taškus.

Egle, paskutinėse rungtynėse prieš Klaipėdos universiteto komandą tau buvo ypač sėkmingos, pelnei net 36 taškus, kaip vertini savo pasirodymą?

Kad ir koks buvo mano ar komandos draugių pasirodymas, svarbiausia – pergalė. Niekam neįdomu, ar įmetei du taškus, ar dvidešimt, jeigu laimime – visi nuopelnai komandai.

Jūsų universiteto starto penketo žaidėjos pelnė net 83 taškus, atsarginės – tik 2, ar nėra sunku visas rungtynes žaisti beveik be keitimų?

Po tokių rungtynių norisi tik griūti į lovą ir miegoti septyniolika valandų! Nesvarbu, kad starto penketas pelnė beveik visus taškus, kiti du taškai buvo lemiami. Išėjusi į aikštę Indrė Grigaitė ramiu veidu įmetė du taškus ir dėl to žaidėme pratęsimą bei pasiekėme pergalę.

Kurią priešininkių komandos žaidėją buvo sunkiausia stabdyti?

Sunku buvo stabdyti visas žaidėjas, nes daugelis jų žaidžia LMKL klube „Fortūna“, turi daug derinių ir yra labai gerai susižaidusios.

Kas lėmė, kad pratęsimą sužaidėte geriau ir laimėjote?