Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate paaiškėjo reguliariojo čempionato nugalėtoja ir pirmoji pusfinalio pora. 2015-2016 metų reguliariojo čempionato nugalėtojomis tapo Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkės, kurių sąskaitoje 8 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

MRU ekipoje rungtyniauja ir kelios Vilniaus „Kibirkšties“ komandos krepšininkės.

MRU komandos iš pirmosios pozicijos neišstūmė net tai, kad paskutinėse reguliariojo čempionato rungtynėse vilnietės savo aikštėje rezultatu 65:72 (16:15, 18:19, 17:19, 14:19) nusileido LSU ekipai.

„Kibirkšties“ kapitonė Eglė Šniokaitė per 36 minutes pelnė 17 taškų (7/17 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), perėmė 4 ir atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkšties“ puolėja Vitalija Kaminskytė per 37 minutes įmetė 8 taškus (4/11 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Taigi, pirmajame pusfinalyje, kuris vyks jau gegužės 2 dieną (pirmadienį) 17.30 val. Kaune, LSU sporto salėje (Sporto g. 6) LSU ekipa susitiks su KU merginomis.

Kita pusfinalio pora nėra žinoma. Kol kas nėra aišku su kuria ekipa pusfinalyje susitiks reguliariojo čempionato nugalėtoja MRU komanda. Tai bus KTU arba VU studentės. Būtent šios ekipos gegužės 2 dieną (pirmadienį) 18.30 val. Kaune, KTU sporto salėje (Radvilėnų pl. 19), susitiks paskutinėse atkeltose LSKL merginų grupės reguliariojo čempionato rungtynėse. Šių rungtynių nugalėtoja iškovos kelialapį į pusfinalį, o pralaimėtojai sezonas bus baigtas.

Priminsime, kad praėjusiais metais LSKL merginų grupės čempionėmis tapo MRU studentės, LSU atstovės iškovojo vicečempionių titulą, KU pelnė bronzos medalius.

Informacija: lskl.lt ir bckibirkstis.lt