BIG-92378Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda šventė pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Algirdo Paulausko treniruojamos šalies čempionės Arvydo Sabonio krepšinio centre, po labai permainingos kovos, 59:58 (14:9, 12:13, 23:22, 10:14) palaužė Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ekipą ir iškovojo tryliktą pergalę.

Rungtynių nugalėtojos sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis. Likus pusantros minutės iki ketvirto kėlinio pabaigos, po Daugilės Šarauskaitės metimo, „Kibirkšties-VIČI“ ekipa pirmavo 7 taškais. Tačiau tada du tritaškius pataikė „Aisčių“ puolėja Jolanta Marmienė ir viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Likus penkiolikai sekundžių prie baudų metimų linijos stojo Vilniaus klubo legionierė Nyshia Hammonds, tačiau jos abu metimai buvo netaiklūs ir kauniečių ekipa organizavo paskutinę ataką. Vis tik „Kibirkšties-VIČI“ komandai pavyko apsiginti, o kamuolį perėmusi Vitalija Kaminskytė išsaugojo pranašumą.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Nyshia Hammonds. 164 cm ūgio įžaidėja per 40 minučių pelnė 19 taškų (6/15 dvitaškiai, 7/10 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 11 pražangų ir surinko 28 naudingumo balus.

Eglė Šniokaitė pelnė 14 taškų, Daugilė Šarauskaitė – 10, Vitalija Kaminskytė – 8 (2/4 tritaškiai, 3 per.), Vita Žilinskaitė – 6 (6 atk. kam.), Ieva Šimkutė – 2 (7 atk. kam.), o Indrė Dudėnaitė taškų nepelnė.

„Aisčių-LSU-Paradis“ komandoje Laura Svarytė pelnė 16 taškų ir atkovojo 16 kamuolių, Neringa Skadaitė surinko 16 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Jolanta Marmienė pridėjo 12 taškų.

Rungtynių NUOTRAUKAS galite rasti čia…

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais penktadienį, kai namuose, Mykolo Romerio universiteto sporto salėje, priims LMKL lyderes „Utenos“ krepšininkes.